Edit Content

Ankstyvoji reabilitacija

Vaiko raidos klinika pradeda bendradarbiavimą su teritorinėmis ligonių kasomis ir pristato ankstyvosios reabilitacijos programą, kurią galite gauti visiškai nemokamai!

Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos paslauga – tai specialistų komandos teikiama ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslauga, užtikrinanti ankstyvą vaikų raidos sutrikimų diagnostiką ir ankstyvą kompleksinę pagalbą raidos sutrikimų ar jų rizikos veiksnių turintiems vaikams, jų tėvams ar globėjams.

Vaiko raidos Klinika pradeda bendradarbiavimą su ligonių kasomis ir startuoja su plačiu modifikuotos ankstyvosios reabilitacijos priemonių paketu, kad galėtų padėti vaikams dar efektyviau!

Paslaugos yra skirtos vaikams nuo 0 iki 7 metų. Priklausomai nuo raidos sutrikimo sunkumo (diagnozės) skiriama 20 arba 40 paslaugų kompleksų per metus. Norint gauti ankstyvosios reabilitacijos programą yra reikalingas šeimos gydytojo siuntimas socialinio pediatro konsultacijai.

Vaiko raidos klinika pristato modifikuotos ankstyvosios reabilitacijos paketus:

  • Kalbos neurosensorinė stimuliacija (1,5 val.) + kineziterapija/logopedinis masažas/logoterapija (30 min.)
  • Mamos balso terapija (2 val.) – į kurią įeina 1,5 val. neurosensorinė stimuliacija Mamos balsu + 30 min. kineziterapijos procedūra;
  • Paketas be neurosensorinės stimuliacijos. 30 min. ergoterapija/ kineziterapija/ logoterapija/ logopedinis masažas + 30 min. ergoterapija/ kineziterapija/ logoterapija/ logopedinis masažas.

Ankstyvoji reabilitacija mūsų klinikoje Jums nieko nekainuos!

Į mūsų ankstyvosios reabilitacijos paketus įeina unikalios terapijos, kurios su šeimos daktaro siuntimu Jums nieko nekainuos! O esant poreikiui, galime suteikti DISC tyrimo vertinimą bei psichologo konsultaciją.