top of page

Kūdikių kineziterapija

Judėjimas Jūsų vaiko gyvenime yra vienas pagrindinių būdų pažinti jį supantį pasaulį. Jūsų vaiko augimui ir vystymuisi fizinis aktyvumas rekomenduojamas jau nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Fizinis aktyvumas padeda lavinti socialinius įgūdžius, palaikyti optimalią fizinę ir psichologinę pusiausvyrą. Atliekant fizinės mankštas gaminasi cheminiai junginiai darantys įtaką tiek fizinei Jūsų vaiko būklei, tiek emocinei būsenai. Mūsų specialistai padės pagerinti Jūsų vaiko fizinę būklę, gebėjimą judėti, pažinti aplinką. 

Terapijos
IMG_0364.jpg
IMG_0330.jpg
IMG_0322.jpg

Pasaulio tyrinėjimo kelionė kartu su KINEZITERAPEUTU 

 Galim suteikti Jūsų mažyliui pilnavertį pasaulio pažinimo džiaugsmą. Mūsų kineziterapeutai pasiruošę prižiūrėti Jūsų kūdikio raidą, o prireikus – ir padėti. Mes laukiame Jūsų su kūdikiais nuo dviejų mėnesių, mūsų profesionalių specialistų komanda pasirūpins Jūsų mažylio raidos etapai: šliaužimas, ropojimas, sėdėjimas, stovėjimas ir vaikščiojimas. Pirmiausia mes atlieksime  individualų visapusišką jūsų kūdikio refleksų įvertinimą ir sudarysime individualų veiksmų planą. 

Padėsime Jūsų kūdikiui su šiais sunkumais:

 • vėluojantis vystymasis (pvz.: vėlavimas verstis, sėdėti, šliaužti, ropoti, vaikščioti);

 • neišnešiotumas;

 • galvos kontrolės sutrikimai;

 • kūno padėties keitimo sunkumai (pvz.: iš gulimosios į sėdimąją);

 • galvos suplokštėjimas;

 • kreivakaklystė;

 • erbo paralyžius;

 • pėdų problemos (pvz.: šleivapėdystė, plokščiapėdystė);

 • klubų displazija;

 • raumenų tonuso sutrikimai (hipertonusas, hipotonusas);

 • miego problemos ir kt. 

Mes laukiame Jūsų Vaiko raidos klinikoje, kineziterapijos specialistai skatina į juos kreiptis ne tik su šiais sutrikimais susiduriančių kūdikių tėvelius, bet ir jokių matomų sunkumų neturinčių vaikučių tėvelius. Pastebėta, kiek daug naudos atneša ir profilaktinės konsultacijos, o tada ramiau ir tėveliams, ir jų atžaloms, kurios pradeda pasaulio tyrinėjimo kelionę. 

Photo 2021-10-25 13 16 29.jpg
IMG_0364.jpg
Prašome su mumis susisiekti
Kokios paslaugos Jus domina?

Kaip gali padėti Jūsų vaikui Kineziterapeutas? 

Laiku kreipiantis pas kineziterapeutus dėl Jus neraminančių Jūsų vaikučio fizinės raidos signalų – galima pasiekti reikšmingų rezultatų. Pirmo užsiėmimo metu siekiama susipažinti su jūsų vaiku, leidžiama jam apsiprasti. Atliekama konsultacija, surenkama anamnezė, sužinoma apie Jūsų vaiko raidos etapus ar esamas problemas, atliekamas jūsų vaiko ištyrimas, sudaromas užsiėmimų planas ir iškeliami reabilitacijos tikslai, jeigu reikia jų. 

Abonementas:
Perkantiems 7 KARTŲ kūdikių kineziterapijos mėnesio abonementą - dovanojame 1 UŽSIĖMIMĄ NEMOKAMAI
1 kartas 30 min - 25 EUR
 

IMG_0425.jpg
bottom of page