top of page

Mūsų misija

„Vaiko raidos klinika“  yra ne pelno siekianti viešoji įstaiga, siekianti padėti negalia turintiems vaikams ir jaunimui gyventi kuo savarankiškiau. Jūsų parama keliauja vaikų reabilitacijai, kad vaikučiai gautų individualizuotas, kompleksiškas paslaugas po vienu stogu. Mes laukiame visų vaikučių, kuriems reikalinga pagalba: nuo autizmo spektro, mišraus specifinio raidos sutrikimo iki įvairių fizinių, psichikos, elgesio ir vystymosi problemų.

 

Jūsų parama „Vaiko raidos klinikai“ padeda sigyti specializuotą įrangą, teikti modifikuotus laisvalaikio užsiėmimus ir klinikines paslaugas.

Tam kad reabilitacija būtų kokybiška reikalinga ir šiuolaikiška moderni įranga, mokymai specialistams. Visą tai šiuo metu galime turėti tik su Jūsų pagalba. Taip, mes galim ... mūsų Moto, kuris atsako į visus kalusimus:

Taip, mes galim.... turėti aukšto lygio reabilitacijos centrus Lietuvoje, teikiančius kompleksišką ir individualizuotą pagalbą.

Taip, mes galim ... padėti Mažiesiems herojams, juk jie tikrai gali daugiau nei kartais mums atrodo. 

Taip, mes galim ... padėti mūsų Lietuvos specialistams įgauti reikiamas žinias ir priemones kokybiškam darbui.

Taip, mes galim ... turėti šiuolaikišką įrangą. 

Taip, mes galim ... kartu viską...

 

„Vaiko raidos klinika“ šiuo metu negauna valstybės finansavimo ir yra 100% remiama privačiomis aukomis, dotacijomis ir specialiomis akcijomis, tėvelių lėšomis ar vaikams įkurtų fondų. Mums reikia jūsų pagalbos, kad visi vaikai gautų reikiamą paramą, kad išnaudotų visas savo galimybes.

 

Paramos ir veiklos ataskaitos - ČIA

150 milijonų vaikų pasaulyje turi negalią ir jie susiduria su atskirtimi daugelyje savo gyvenimo sričių. Jie „daugiau nei du kartus dažniau praneša, kad sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų įgūdžiai yra netinkami jų poreikiams patenkinti“ (PSO).

 

Paramos šeimoms tikslas – užtikrinti, kad vaikų, turinčių bet kokią negalią ar specialių sveikatos priežiūros poreikių, šeimos ir juos aptarnaujantys specialistai turėtų žinių, kad galėtų priimti pagrįstus, vaikų raidą ir gerovę gerinančius sprendimus. Skatiname partnerystę su šeimomis, specialistais ir plačiąja bendruomene, nes būtent per partnerystę kuriame bendruomenę, kurioje gali klestėti mūsų vaikai.

 

Neįgaliems vaikams kiekviena diena yra kova. Nesvarbu, kokios fizinės ar psichinės būklės vaikai gyvena, jie visi turi teisę į aplinką, kuri skatins jų vystymąsi – ar eiti į mokyklą mokytis kultūrinės veiklos, ar pramogauti. Sveikatos priežiūros intervencijos, švietimas, reabilitacija ir tvarus pragyvenimo šaltinio vystymas yra aspektai, kuriais reikia rūpintis.

 

Sutelkite dėmesį į tai, ką vaikai gali padaryti, į jų gebėjimus, o ne į jų negalią.

 

Visiems vaikams reikia šiek tiek pagalbos, šiek tiek vilties ir kažko, kas jais tiki.

 

Kitoks nereiškia mažiau ir šis žodis padeda mums prisiminti, kad specialiųjų poreikių turėjimas iš tiesų turi tam tikrų ypatingų savybių, kurias reikia švęsti.

 

Kiekvienas vaikas nusipelno čempiono vardo – suaugusiojo, kuris niekada nepasiduos, kuris supranta ryšio galią ir reikalauja, kad jis taptų geriausiu, koks tik gali būti.

Apie mus
Mūsų vizija

Mūsų vizija - kad visi vaikai turėtų galimybę, reikalingą jų gebėjimams realizuoti. Visi vaikai turi turėti tokias pačias galimybes mokytis, žaisti, augti  ir nesvarbu ar jo gyvenimas paženklintas negalia, liga, sutrikimu, o gal tiesiog šiandien vaikui reikia mūsų pagalbos. 

Mūsų misija 

Mūsų misija – teikti paslaugas visoms šeimoms Lietuvoje auginančioms vaikus ir nesvarbu ar vaikas turi mokymosi sutrikimų ar neįgalia, ar šiandien sunkiai serga. Vaiko raidos klinika teikia tikslines paslaugos vaikams, kuriant saugią, jaukią ir  padedančią stiprėti aplinką, bei paslaugas koncentruotas į kiekvieną vaiką individualiai. 

Pagalba vaikams

Neprarask Vilties
niekad nežinai, ką atneš rytojus..

bottom of page