Edit Content

Nėščiųjų audio terapija

Ilgalaikis stresas, nerimas ar dirglumas kenkia ne tik nėščiąjai, bet ir jos įsčiose esančiam vaikeliui, taip pat gali įtakoti jo vystymasi. Nėščiųjų audio terapija tampa tarsi ramybės uostu būsimai mamai tokiu nepaprastu laikotarpiu, atnešanti pozityvios patirties ir pilvelio gyventojui. Terapijos metu nėščiajai yra raminančiai veikiama visa nervų sistema ir gaminasi laimės hormonai, taip suteikiant pozityvios patirties ir pilvelio gyventojui.

Speciali audio programa yra sudaryta taip, kad skambant Mocarto ir Grigališkojo choralo garsams – jie raminančiai veikia visą nervų sistemą, smegenims suteikia daug galios ir gamina laimės hormonus. Šie garsai dėl savo harmonijos, aukštų dažnių gausumo, greito tempo ir universalumo stimuliuoja smegenų žievę. Mocarto ir Grigališkojo choro garsai savyje talpina turtingą informacijos bagažą, kurie yra atsakingi už kalbos, komunikacijos sritį ir laimės hormonų – endorfinų gamybą. Giedojimo ritmai atitinka idealų žmogaus širdies plakimą.

Terapijos metu nėščioji gali piešti, spalvinti, dėlioti dėliones, miegoti. Juk tai yra taip svarbu – atrasti laiko sau, kai šiandieniniame pasaulyje jaučiamas lėkimas ir skubėjimas, kuris įtakoja dar didesnio nerimo atsiradimą.
Po terapijos nėščiajai rekomenduojama kiekvieną dieną po 30 min. paskaityti pasaką, eilėraštį ar tiesiog padainuoti vaikui.

Užsiėmimų trukmė ir kaina:
Ciklo trukmė 27 dienos. Užsiėmimo trukmė 1 val. Kaina 300 eur. už visą ciklą.