top of page

SPIDER (UGUL) terapija yra intensyvus gydymo metodas

SPIDER (UGUL) terapija yra intensyvus gydymo metodas, sukurtas Lenkijoje. Tai apima vaiko pakabinimą universaliame narve, naudojant įvairaus elastingumo gumines virves. Šios virvės yra pritvirtintos prie tam tikrų taškų ant specialaus diržo aplink vaiko juosmenį ir sudaro unikalų voratinklį aplink vaiką, kuris suteikia jiems pagrindinį stabilumą.

Ši unikali pakabinimas leidžia vaikui judėti savarankiškai, tuo pačiu tiksliau ir lengviau valdyti judesius, taip pat stiprinami viso kūno raumenys. Ko pasekoje pagerėja vaiko stabilumas, pusiausvyra ir koordinacija. Taip pat pagerėja vaiko kūno supratimas apie jo kūno dalių propriorecepcija.


Kruopščiai sureguliuojant gumas, dalį ar didžiąją dalį vaiko svorio galima pernešti ant kojų, išlaikant vertikalią kūno padėtį. Vaikas vertikalioje padėtyje gali savarankiškai judėti ir lengviau valdyti kūno judesius, ko pasekoje pagerėja stabilumas, pusiausvyra ir koordinacija.


SPIDER (UGUL) terapija plačiai taikoma neurologiniams pacientams, kadangi smegenys gauna naujų signalų ir patirties, kada vaikas yra vertikalioje padėtyje. Galiausiai, bet labai svarbu, kai kurie vaikai pirmą kartą patiria vertikalumą ir stovi neprilaikomi tėvų ar globėjų.SPIDER (UGUL) terapija pagrįsta vaiko pakabinimu su diržu ir elastingomis gumomis, pritvirtintomis prie didelio metalinio rėmo. Rėmas suprojektuotas taip, kad būtų galima išdėstyti, pailginti ir sutrumpinti gumas, atsižvelgiant į vaiko ūgį, svorį bei atliekamą pratimą.


Vaikų reabilitacija - spider narvo terapija
Vaikų reabilitacija

SPIDER (UGUL)

Kruopščiai sureguliuojant gumas, dalį ar didžiąją dalį vaiko svorio galima pernešti ant kojų, išlaikant vertikalią kūno padėtį. Vaikas vertikalioje padėtyje gali savarankiškai judėti ir lengviau valdyti kūno judesius, ko pasekoje pagerėja stabilumas, pusiausvyra ir koordinacija.SPIDER (UGUL) terapija plačiai taikoma neurologiniams pacientams, kadangi smegenys gauna naujų signalų ir patirties, kada vaikas yra vertikalioje padėtyje. Galiausiai, bet labai svarbu, kai kurie vaikai pirmą kartą patiria vertikalumą ir stovi neprilaikomi tėvų ar globėjų.


361 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Epilepsija

bottom of page